Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Matura Focus 3. Podr

Podręczniki są wszędzie i nie da się tego nie zanotować. ...